•  
 
 
 
 

 

 

 

ALİBEYKÖY EVDEN EVE NAKLİYAT

 

ALİBEYKÖY NAKLİYAT

 

(0212) 687 30 32


(0536) 962 58 90


 

 

Alibeyköy evden eve nakliyat

 

 

 

 

Evden eve yapılacak taşıma işlemleri, birçok insan için çileli ve çekilmez bir hal alabiliyor. Tüm eşyaların usule uygun toplanması, toplanan eşyaların kolilenmesi ve ambalajlanmalarından sonra uygun nakliye aracının bulunması oldukça zor bir süreci de beraberinde getirebiliyor. Alibeyköy evden eve nakliyat firması, bu hususta gerekli tüm hassasiyeti göstererek eşya sahiplerinin olası çilelerine son vermeyi hedefliyor. Eşyaların bir evden başka bir eve taşınması, çok yönlü sorumlulukları da beraberinde getiriyor. Yanlış atılabilecek adımlar neticesinde, hem eşyalar hem de eşya sahipleri yıpranabiliyor. Tek bir dikkatsizlik bile kıymetli bir eşyanın çizilmesine hatta darbe almasına neden olabiliyor. Bu da eşyanın kullanılamaz hale gelmesine neden olabiliyor.

 

Firma Seçerken Dikkat Edilmesi Gerekenler

 

Ev taşıma işlemlerindeki süreçte, bir kişinin tüm işleri tek başına yapması mümkün değil. Bu tamamen amatörlüktür. Aksine profesyonel bir nakliye firması ile yapılacak anlaşma sayesinde tüm eşyaların zahmetsizce nakledilmeleri ve hiçbir eşyanın zarar görmemesi sağlanabilir. Eşyaların güvenli bir şekilde taşınması için profesyonel bir nakliye firmasının varlığı neredeyse zorunludur. Ancak firma seçerken de bazı noktalara dikkat etmekte yarar var. Örneğin, firmanın geçmişi, personel sayısı, personel eğitimleri, iş deneyimi ve taşıma işlemlerine yönelik sertifikaları son derece önemlidir. Bu nedenle resmi hizmet veren bir firma ile irtibata geçmek gerekiyor.

 

Nakliye Sırasındaki Olası Sorunlar

 

Çoğu kişi, küçük ya da orta ağırlıktaki eşyaların paketleme ve kolileme gibi işlemlerini yaparak, mobilya ve beyaz eşya gibi eşyaları da yerlerinden çıkarıp nakliye firmasını aramaya çalışırlar. Bu yapılanlar tamamen yanlıştır. Bu gibi durumlarda nakliye firmasının eşyalar üzerindeki sorumluluğun kalktığını bilmekte yarar var. Alibeyköy nakliyat firması, anlaşma sağladığı müşterilerin tüm eşyalarını sorumluluğu altına alarak paketleme, montaj ve demontaj gibi işleri yapıyor. Bu durumda, eşyalara gelebilecek olası zararlar firma tarafından karşılanabiliyor.

 

Hasar Durumu ve Zarar Karşılama

 

Firma ile sözleşme yapılması halinde, tüm eşyaların sigorta işlemleri de gerçekleştirilmiş oluyor. Böylece kaza, kayıp-çalıntı ve diğer hasarlardan dolayı zarar gören eşyaların zararları firma tarafından ödeniyor. Ev eşyalarının tamamının sigorta kapsamına alınabildiğini de unutmamak gerekiyor.

 

mevsim nakliyat

 
 

HİZMETLERİMİZ

 
 
evden eve nakliyat

EVDEN EVE NAKLİYAT

EV TAŞIMA İŞLEMİ İÇİN DETAY BİLGİ ALMAK İÇİN...

DEVAMI...
ofis taşıma

OFİS VE BÜRO TAŞIMACILIĞI

OFİS VE BÜRO TAŞIMACILIĞI İŞLEMİ İÇİN DETAY BİLGİ ALMAK İÇİN...

DEVAMI...
Parça eşya taşıma

PARÇA EŞYA TAŞIMACILIĞI

PARÇA TAŞIMACILIGI İŞLEMİ İÇİN DETAY BİLGİ ALMAK İÇİN...

DEVAMI...
şehirlerarası evden eve nakliyat

Şehirlerarası Evden Eve Nakliyat

ŞEHİRLERARASI EVDEN EVE NAKLİYE DETAY BİLGİ ALMAK İÇİN...

DEVAMI...
 
 
 

MEVSİM EVDEN EVE NAKLİYAT - (0534) 491 90 23