BAŞAKŞEHİR EVDEN EVE NAKLİYAT


 BAŞAKŞEHİR NAKLİYAT

 

(0212) 687 30 32


başakşehir evden eve nakliyat

 

 

 

Başakşehir Evden Eve Nakliyat

Evden eve nakliyat firmamız sayesinde her türlü taşımacılık işleri en güvenli şekilde yapılmaktadır. Eğer taşınmayı düşünüyorsanız, Başakşehir evden eve nakliyat firması ile iletişime geçebilirsiniz. Firmayı arayıp taşıma konusunda detaylı bilgi alarak ne yapmanız gerektiğini firmadan öğrenebilirsiniz. Evinizin zamanında ve güvenli taşınmasını istiyorsanız firmamız ile iletişime geçiniz. Evden eve nakliyat ve taşımacılıkta firması olarak yeni nakliye aracı ve deneyimli ekibimizle evden eve nakliye hizmeti sunan lider firmayız.

 

Başakşehir Evden Eve Nakliyat Firması Eşyaları Nasıl Paket Yapmaktadır

 

Firma olarak taşınma sırasında evinizde veya ofisinizde bulunan tüm eşyalarınızı, paketleme, montaj ve de montaj dahil olmak üzere bütün eşyalar paketlenmektedir. Giysileriniz için özel tasarlanmış portatif dolaplar ile kıyafetlerinizi de düzgün bir şekilde taşınmaktadır. Ayrıca özel eşyalarınız bile yeni ve kapalı kasalarda güvenli bir şekilde sizlere teslim edilmektedir. Bu firmada çalışan ekibimiz işinin ehli olan kişilerdir. Firmamız kurulduğu günden bu yana modern iş anlayışı ile daime güven dolu taşımacılık hizmeti sunmuştur. Bizim için müşterilerimiz çok önemlidir.

 

Bu Nakliyat Firması Eşyalara Sigorta Yaptırmakta Mıdır?

 

Evden eve nakliyat firması ile taşınılacak olan bütün eşyalarınız Başakşehir evden eve nakliyat firması tarafından sigorta altına alınmakta olup ayrıca hiç bir eşyanız zarar görmemektedir. Lider firma olarak taşınma süresi içerisinde oluşabilecek zarar ve hasardan firmamız sorumludur. Ayrıca evden eve nakliyat firması nakliyat işinde kamyon, kamyonet asansörler ile eşyalarınız kaçıncı katta olursa olsun asansör ile indirilir ve araçlarımıza güvenli bir şekilde yerleştirilir.

 

Taşınan Eşyalar Tekrar Aynı Şekilde Kurulumları Yapılmakta Mıdır

 

Müşteri temsilcilerimizle yaptığımız görüşme sonrasında ücretsiz olarak ekibimiz gelerek taşınılacak olan yerin incelemesini yapıp, fiyat seçeneklerini sizlere sunacaktır. Firmamız tarafından size uygun bir fiyat teklifi sunulacaktır. Ekibimiz sizin istediğiniz günde ve saatte evinizde olur, sökülmesi gereken bütün eşyalarınız uzman olan ekibimiz tarafından çok dikkatli sökülür. Ayrıca mobilya ve beyaz eşyalarınız güvenli ve temiz bir şekilde paketlemesi yapılır.

 

Ev taşıma için özel tasarlanan araçlarımıza eşyalarınız büyük bir dikkatle dizilir. Taşınacağınız yerde eşyalar istediğiniz gibi dizilir. Ayrıca sökülen eşyaların montajı ustalarımız tarafından yapılır. Beyaz eşyalarınızın kurulumu yapılır. Yani kısacası evinizin bütün eşyalarını aldığımız gibi kurulumlarını yapmaktayız.

  

mevsim nakliyat

HİZMETLERİMİZ

evden eve nakliyat

EVDEN EVE NAKLİYAT

EV TAŞIMA İŞLEMİ İÇİN DETAY BİLGİ ALMAK İÇİN...

DEVAMI...
ofis taşıma

OFİS VE BÜRO TAŞIMACILIĞI

OFİS VE BÜRO TAŞIMACILIĞI İŞLEMİ İÇİN DETAY BİLGİ ALMAK İÇİN...

DEVAMI...
Parça eşya taşıma

PARÇA EŞYA TAŞIMACILIĞI

PARÇA TAŞIMACILIGI İŞLEMİ İÇİN DETAY BİLGİ ALMAK İÇİN...

DEVAMI...
şehirlerarası evden eve nakliyat

Şehirlerarası Evden Eve Nakliyat

ŞEHİRLERARASI EVDEN EVE NAKLİYE DETAY BİLGİ ALMAK İÇİN...

DEVAMI...