•  
 
 
 
 

 

 

 

ESENYURT EVDEN EVE NAKLİYAT

 

ESENYURT NAKLİYAT

Esenyurt evden eve nakliyat

 

 

 

 

İstanbul Esenyurt nakliyat firması olarak verdiğimiz hizmetler ile siz müşterilerimizin memnuniyetini kazanmış olmanın vermiş olduğu haklı gurur içerisindeyiz. Yapılacak olan kısa bir araştırma ile nakliye hizmeti talep ettiğiniz bölgede ne kadar çok nakliye firmasının hizmet verdiğini görecek ve gerçekten çok şaşıracaksınız. Akla gelen ilk soru bu kadar çok nakliye firması arasından seçim yapmak zor olmayacak mı? Aslında belli başlı kriterlere dikkat ettiğinizde doğru firmayı seçmenin hiç de zor olmadığını göreceksiniz. Nakliye firması seçerken nelere dikkat etmeliyiz?

 

Kurumsal Olarak Hizmet Veren Bir Firma Olmalıdır

 

Günümüzde ne yazık ki bir kamyonet ya da kamyon alan kişiler hemen bir nakliye firması edası ile çalışmaya başlıyorlar. Elbette ki sektöre bir yerden giriş yapmak gerekiyor, müşterilere hizmet vermeye başlamadan önce gerekli eğitimler alınmalı, alanında uzman firmalarda çalışılmalıdır. Ancak ve ancak sistemli, teknik, eğitimli ve bilinçli çalışmalar neticesinde kurumsallaşma hedeflerine ulaşılabilir.

 

Hizmet alacağınız firmanın resmi olarak hizmet veren bir şirket olmasına dikkat etmelisiniz. İşyeri açma ve çalıştırma ruhsatına sahip, vergi levhası olan, ticaret odası kaydı bulunan firmaları tercih etmenizde yarar vardır. Aynı zamanda nakliye yapan firmalar tarafından edinilmesi zorunlu olan K Yetki Belgelerinden K1 Yetki Belgesi ve K3 Yetki Belgesi'nin firma tarafından alınmış olması önem taşımaktadır.

 

Hizmet almayı planladığınız şirkete karar verirken belki de anahtar nokta olarak değerlendirilebilecek bir husus ise söz konusu nakliye hizmeti verilirken eşyalarınızın zarar ve kayıplara karşı sigortalanmasıdır. Nakliye sırasında eşyalarınızın sigortalanmış olması içinizin rahat etmesi için yeterli değildir, sigortanın geçerli olması için öne sürülen maddeleri dikkatli bir şekilde okumanız yararınıza olacaktır. Eğer sigorta kapsamında yer alan maddeler sizin eşyalarınız ya da taşınma şeklini kapsamıyorsa bu maddeleri taşıma sözleşmenize mutlaka ekletiniz.

 

Nakliye işinin mahiyetini hem hizmet veren firma hem de hizmet alan taraf açısından belirleyerek yazılı hale getiren taşıma sözleşmesi tam olarak "söz uçar yazı kalır" deyiminin karşılığı olarak değerlendirilebilir.

 

Kusursuz Hizmet

 

Siz müşterilerimize sunduğumuz Esenyurt evden eve nakliyat hizmetlerimizde yukarıda saydığımız bütün koşulları yerine getirerek hizmet veriyoruz.

 

esenyurt nakliyat

 
 

HİZMETLERİMİZ

 
 
evden eve nakliyat

EVDEN EVE NAKLİYAT

EV TAŞIMA İŞLEMİ İÇİN DETAY BİLGİ ALMAK İÇİN...

DEVAMI...
ofis taşıma

OFİS VE BÜRO TAŞIMACILIĞI

OFİS VE BÜRO TAŞIMACILIĞI İŞLEMİ İÇİN DETAY BİLGİ ALMAK İÇİN...

DEVAMI...
Parça eşya taşıma

PARÇA EŞYA TAŞIMACILIĞI

PARÇA TAŞIMACILIGI İŞLEMİ İÇİN DETAY BİLGİ ALMAK İÇİN...

DEVAMI...
şehirlerarası evden eve nakliyat

Şehirlerarası Evden Eve Nakliyat

ŞEHİRLERARASI EVDEN EVE NAKLİYE DETAY BİLGİ ALMAK İÇİN...

DEVAMI...